برگزاری هفتمین دوره توان‌‌‌‌افزایی مروجین فناوری نانو

هفتمین دوره توان‌افزایی مروجین فناوری نانو با هدف آموزش‌وپرورش مروجین دانشگاهی، تبادل نظرات و پیشنهادات و بررسی موانع و مشکلات موجود در مسیر ترویج فناوری نانو ۳ تا ۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد. بنیاد آموزش فناوری نانو با همکاری دانشگاه پیام نور از تمامی نهادهای ترویجی دانشجویی و دانشگاهی فعال در حوزه فناوری نانو برای شرکت در این دوره دعوت به عمل می‌آورد.

بنیاد آموزش فناوری نانو مسئول پیشبرد سیاست‌های آموزشی و ترویجی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در حوزه‌ی دانشجویی است. یکی از رسالت‌های این بنیاد، تقویت و پرورش شبکه‌ی نهادهای ترویجی فناوری نانو شامل انجمن‌های علمی و فرهنگی، شرکت‌های آموزشی و نهادهای دانشگاهی است که در حوزه‌ آموزش و ترویج فناوری نانو فعال هستند.

گردهمایی سالانه‌ی نهادهای ترویجی نانو از مهم‌‌‌‌ترین رویدادهای ترویجی بنیاد آموزش فناوری نانو است که از سال ۱۳۹۱ درحال برگزاری است. این گردهمایی با تمرکز بر فعالیت‌های ترویجی نهادهای فعال در حوزه‌ی فناوری نانو، بستری را برای تبادل نظرات و پیشنهادات و بررسی مشکلات موجود فراهم می‌‌‌‌آورد. هدف از برگزاری این دوره‌‌‌‌ها، ایجاد ارتباطی پیوسته و مؤثر میان نهادهای ترویجی نانو و بنیاد آموزش فناوری نانو در کنار آموزش‌وپرورش فعالان این حوزه است.

به‌دنبال برگزاری موفقیت‌آمیز شش دوره توان‌افزایی مروجین فناوری نانو، هفتمین دوره‌ی توان‌افزایی ویژه‌ی نهادهای ترویجی دانشجویی و دانشگاهی در تاریخ ۳ الی ۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ به مدت ۳ روز در محل سازمان مرکزی پیام نور برگزار خواهد شد.

در این دوره برنامه‌‌‌‌های متنوعی از قبیل کارگاه تیم‌سازی و کار تیمی، رقابت تیمی، جلسات هم‌اندیشی، جلسات بحث و بررسی آیین‌نامه‌های حمایتی بنیاد آموزش فناوری نانو، برنامه‌‌‌‌های فرهنگی، شبکه‌سازی و انتقال تجربیات موفق میان نهادهای ترویجی برنامه‌ریزی شده‌است. در پایان دوره، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور از طرف بنیاد آموزش فناوری نانو با هولوگرام ستاد ویژه توسعه فناوری نانو اعطا خواهد شد. مهلت ثبت‌نام برای نهادهای ترویجی دانشجویی و دانشگاهی از طریق پرتال نهادهای ترویجی به نشانی Nsg.nano.ir تا تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۷ فراهم است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق پل‌های ارتباطی زیر با بنیاد آموزش فناوری نانو تماس حاصل فرمایید.

ارتباط از طریق تلفن: ۶۶۵۵۳۶۱۴-۰۲۱ یا  ۶۶۵۵۳۶۷۱-۰۲۱

ارتباط از طریق موبایل: ۰۹۰۲۵۵۵۵۴۶۲

ارتباط از طریق ایمیل: Nsg@nano.ir

ارتباط از طریق پیام‌رسان: ۰۹۰۲۵۵۵۵۴۷۲