برگزاری نخستین نمایشگاه ملی فناوری‌های دانش‌بنیان

برگزاری نمایشگاه ملی فناوری‌های دانش‌بنیان

خانه فرهیختگان علم و فرهنگ نمایشگاه ملی فناوری‌های دانش‌بنیان را از ۲۵ تا ۲۸ شهریور ۹۸ در گذرگاه بلوار کشاورز برگزار می‌کند. آخرین مهلت برای ثبت‌نام ۲۰ شهریورماه است.

به عنوان اولین موسسه فعال در حوزه ترویج و توسعه فرهنگ اقتصاد دانش‌بنیان قصد دارد تا نمایشگاه ملی فناوری‌های دانش‌بنیان را با هدف معرفی شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور برگزار کند. این نمایشگاه به دنبال ایجاد هویت ایرانی-اسلامی و نهادینه‌سازی گفتمان فناوری‌های دانش‌بنیان و افزایش سهم خدمات فرهنگی در اقتصاد دانش‌بنیان و ارتباط دوسویه با عموم شهروندان، دانش‌آموختگان، فناوران و کارآفرینان است.

این نمایشگاه با محوریت حضور شرکت‌های دانش‌بنیان، واحدهای فناور و استارت‌آپ‌های حوزه فناوری‌های راهبردی از ۲۵ تا ۲۸ شهریور ۹۸ در گذرگاه بلوار کشاورز تهران برگزار می‌شود. آخرین مهلت ثبت‌نام ۲۰ شهریور ماه سال جاری است.

فناوری اطلاعات و ارتباطات، اپلیکیشن‌ و برنامه‌نویسی، استارت‌آپ‌های حوزه خدمات عمومی و تخصصی، فناوری IT و ICT، سلامت، زیست‌فناوری، فناوری‌نانو، گیاهان دارویی، سلول‌های بنیادی، کشاورزی و محیط‌زیست و انرژی از جمله حوزه‌ها و محورهای برگزاری این نمایشگاه هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.