بعد از چهار روز فعالیت، دوازدهمین جشنواره فناوری‌نانو به کار خود پایان داد

عصر روز یکشنبه ۲۱ مهرماه ۱۳۹۸، بعد از چهار روز فعالیت فشرده و حضور مسئولان کشوری، متخصصان حوزه فناوری نانو، پژوهشگران، شرکت‌ها و سازمان‌های مرتبط با این فناوری، این نمایشگاه به کار خود پایان داد.

دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو با حضور بیش از۲۰۰ شرکت و نهاد فعال در حوزه فناوری نانو و برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌های آموزش به کار خود پایان داد.

بعد از چهار روز فعالیت، دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو به پایان رسید. در طول برگزاری این نمایشگاه مسئولان کشوری، متخصصان حوزه فناوری نانو، پژوهشگران، شرکت‌ها و سازمان‌های مرتبط با این فناوری از این نمایشگاه بازدید کردند. جلسات تخصصی و کارگاه‌های آموزشی از جمله برنامه‌های حاشیه‌ای یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو بود.

در این دوره بیش از ۲۰۰ شرکت فعال در حوزه فناوری نانو محصولات و خدمات خود را به علاقه‌مندان عرضه کردند. امضاء تفاهم‌نامه‌های همکاری مشترک و قرارداد تجاری میان شرکت‌ها از جمله دستاوردهای صنعتی این نمایشگاه بود. در این دوره، ۳۹ محصول موفق در غرفه صنعت و بازار به علاقه‌مندان معرفی شد و ۱۹ طرح نیز در قالب برنامه نانومچ برای بازدید علاقه‌مندان عرضه شد.

استقبال شرکت‌ها در این دوره به حدی بود که فضای نمایشگاه نسبت به سال گذشته دو برابر افزایش یافته بود به‌طوری که در این دوره علاوه‌بر سالن خلیج‌فارس، سالن ملل نیز برای نمایشگاه نانو اختصاص داده شد. جشنواره دوازدهم شاهد افزایش تقریبا دو برابر شرکت‌های نانویی بود.