برگزاری هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو، ۱۰ و ۱۱ دی‌ماه ۹۸

برگزاری هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو، ۱۰ و ۱۱ دی‌ماه ۹۸

بیش از ۷۰ درصد تلاش‌ها برای فتح اورست ناموفق است. تنها افرادی از پس این صعود طاقت‌فرسا، پرتنش و پیش‌بینی‌ناپذیر برمی‌آیند که علاوه بر آمادگی جسمانی، ذهنیتی قوی و پیش‌برنده داشته باشند. به نظر می‌رسد این روزها کسب‌وکارهای نوآور، محیطی پیچیده‌تر و ناپایدارتر از همیشه را تجربه می‌کنند. گویی بقا و رشد آن‌ها در این سفر، در گرو یادگیری، چابکی و نگرشی از جنس فاتحان اورست است.

هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو به عنوان بزرگ‌ترین رویداد مدیریتی حوزه نانو، ۱۰ و ۱۱ دی‌ماه سال جاری و با عنوان «صعود به سبک فاتحان اورست» برگزار خواهد شد. این دوره مجمع تلاش خواهد داشت تا موضوع تأثیر فضای متغیر و ناپایدار اقتصادی کشور را بر کسب‌وکارهای دانش‌بنیان محور قرار داده و به بررسی فرصت‌ها و تهدیدهای ناشی از آن بپردازد. همچون دوره‌های گذشته مجمع، امسال نیز صاحب‌نظران مختلفی در این دو روز به ارائه دیدگاه‌ها و تجربیات خود در قالب سخنرانی‌ها، پنل‌ها و کارگاه‌های مختلف خواهند پرداخت که به‌زودی از طریق کانال‌های اطلاع‌رسانی مجمع معرفی می‌شوند. به‌همین ترتیب گردهمایی بخش بزرگی از فعالان اکوسیستم حوزه فناوری و نوآوری علی‌الخصوص فناوری نانو، فرصت ارزشمندی جهت شبکه‌سازی و گسترش ارتباطات برای شرکت‌کنندگان این رویداد خواهد بود.

ثبت‌نام این دوره مجمع اقتصاد فناوری نانو از هفته آینده آغاز خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق وب‌سایت مجمع به نشانی www.nanoecoforum.ir نسبت به ثبت‌نام در این رویداد اقدام نمایند.

در دور گذشته مجمع اقتصاد فناوری نانو، بیش از ۸۰۰ نفر از فناوران، مدیران استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان، مجموعه‌های بزرگ صنعتی، سرمایه‌گذاران و ارائه‌دهندگان خدمات کسب‌وکار طی دو روز گردهم آمده و در قالب نزدیک به ۳۰ نشست مختلف، شنونده نقطه‌نظرات ۳۵ سخنران مختلف بوده و به بحث و تبادل‌نظر پیرامون موضوعات مختلف پرداختند.