برگزاری دوره آموزشی صنعتی «کاربردهای فناوری نانو در حوزه عمران و ساختمان»

برگزاری دوره آموزشی صنعتی «کاربردهای فناوری نانو در حوزه عمران و ساختمان»

دوره آموزشی صنعتی «کاربردهای فناوری نانو در حوزه عمران و ساختمان» با هدف معرفی توانمندی‌های فناوری نانو ایران و جهان در حوزه عمران و ساختمان به جامعه صنعتی و دانشگاهی کشور، با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو پنجشنبه ۱۹ دی‌ماه ۱۳۹۸ با ارائه محققان و فناوران فعال در این حوزه برگزار می‌شود.

از جمله اهداف این دوره که با رویکرد فناورانه و صنعتی  برگزار می‌شود، می‌توان به معرفی محصولات، تجهیزات و شرکت های فناور موفق در حوزه عمران و ساختمان، معرفی سیاست‌ها و الگوهای حمایتی ستاد نانو، ایجاد بستر شناسایی و رشد فناوران، کارگزاران و مدرسان صنعتی فناوری نانو، تبیین چالش‌ها و نیازهای صنعتی و پژوهشی موردنیاز برای حل مشکلات صنایع در حوزه عمران و ساختمان و ایجاد بستر تبادل دانش و فناوری بین جامعه دانشگاهی و فناوران و جامعه صنعتی کشور اشاره کرد.

در این دوره سرفصل‌های زیر ارائه خواهد شد:

سرفصل مدرس
کاربرد فناوری نانو در مصالح ساختمانی و مهندسی عمران دکتر حامد نیرومند

(مدیرعامل شرکت اصلاح خاک آسیا (عضو هیئت علمی دانشگاه امام خمینی (ره) قزوین))

کاربرد فناوری نانو در لوله های UPVC ساختمانی مهندس غلامرضا روح اللهی

(مدیرعامل  شرکت گلسار پلیمر پاد)

کاربرد فناوری نانو در کاشی های آنتی باکتریال  دکتر مهران سیدمعصومی

(مدیرعامل شرکت نانو پیشتاز پارس)

کاربرد فناوری نانو در کفپوش های ساختمانی و بیمارستانی دکتر محمد رونق باغبانی

رئیس هیئت مدیره شرکت شرکت بسپار سازان ایرانیان

کاربرد فناوری نانو در نانو بتن سبک سازه ایی مهندس مهرداد رزاقیان

مدیر بخش تحقیق و توسعه شرکت مهندسی طرح وندیداد

شایان ذکر است، این دوره به مدت ۱۱ ساعت روز پنجشنبه ۱۹ دی‌ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۸ الی ۱۹در سالن کنفرانس ستاد توسعه فناوری برگزار خواهد شد.

افراد حاضر در این دوره همچنین فرصت بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های فناوری نانو ایران در محل ستاد نانو را نیز خواهند داشت و این بازدید در بخش انتهایی دوره (از ساعت ۱۸ الی ۱۹) در ستاد نانو صورت خواهد گرفت.

علاقه‌مندان تا روز چهارشنبه ۱۸ دی‌ماه ۱۳۹۸ فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام در این دوره از طریق صفحه ثبت‌نام دوره در سایت ایوند اقدام کنند.

با توجه به اینکه این دوره همزمان به صورت مجازی نیز برگزار خواهد شد علاقه‌مندانی که امکان شرکت در دوره به صورت حضوری را ندارند می‌توانند به صورت مجازی در دوره شرکت کنند.

شرکت در این دوره برای عموم علاقه‌مندان آزاد است و شرکت در این دوره به اعضای هیئت‌علمی، مدرسان فناوری نانو، نهادهای ترویجی فناوری نانو، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و مخاطبان صنعتی علاقه‌مند و مرتبط به حوزه عمران و ساختمان توصیه می‌شود.

شایان ذکر است ثبت‌نام مدرسان، نهادهای ترویجی و کارگزاران شبکه تبادل فناوری نانو شامل ۲۰% و اعضای سازمان نظام مهندسی ۱۵% تخفیف است.

علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل ips@nano.ir مکاتبه و یا با شماره‌های ۰۹۱۹۰۳۹۹۰۶۱ و ۰۲۱۶۶۹۰۳۰۴۲ تماس حاصل نمایند.