ارائه کیت آزمایشگاهی برای کمک به توسعه ژن‌درمانی

گیروس پروتئین تکنولوژیز کیت آزمایشگاهی جدیدی به بازار عرضه کرده است که به تحقیقات در حوزه سلول‌درمانی و ژن‌درمانی کمک شایانی می‌کند.

شرکت گیروس پروتئین تکنولوژیز (Gyros Protein Technologies) یکی از پیشگامان در روش‌های ایمنی‌سنجی در مقیاس نانولیتر و پیشرو در تولید معرف‌های پپتیدی است. این شرکت به‌تازگی از فناوری Gyrolab® AAVX Titer Kit رونمایی کرده است، فناوری که در آن از وکتورهای ویروسی آدنو (AAV) استفاده شده است.

این کیت جدید شرکت گیروس برای تعیین عناصر فیزیکی قابل استفاده است، یکی از ویژگی‌های مهم کیفیت دستورالعمل‌های اعتبارسنجی فرایند FDA که دارای کاربردهای گسترده‌ای در بین انواع مختلف سروتیپ‌های AAV است.

این کیت جدید شرکت گیروس به دانشمندان و محققان که در زمینه تولید و توسعه سلول‌ها و روش‌های ژن‌درمانی فعالیت دارند کمک می‌کند تا زمان موردنیاز برای درمان را کاهش دهند. با استفاده از جدول زمانی توسعه‌ای فشرده، این کیت جدید می‌تواند به افزایش چهار برابری سرعت رسیدن به نتیجه کمک کند و در مقایسه با روش‌های سنتی الیزا به ده برابر نمونه کمتر نیاز دارد. داده‌های به‌دست آمده با این روش کیفیت بالایی داشته در حالی‌که از حجم نمونه کمتری استفاده شده ‌است.

در این کیت از لیگندهایی با انتخاب‌گری بالا استفاده شده که توسط شرکت ترمو فیشر ساینتیفیک استفاده شده است. لیگندهای مورداستفاده در این کیت با انتخاب‌گری بالا به ذرات نوترکیبی یا خام AAV متصل می‌شوند.

معرفی این کیت یکی دیگر از موارد ارزشمند در مجموعه در حال رشد کیت‌های شرکت گیروس است که به تعیین استاندارد جدیدی برای سنجش ایمنی و تجزیه‌وتحلیل‌‌های موردنیاز برای توسعه و اجرای فرایند ساخت کارآمد زیست‌درمانی کمک می‌کند.

مسئولان این شرکت معتقدند که این کیت تلاش دیگری برای پشتیبانی از مشتریان در تایید روند سلول‌درمانی و ژن‌درمانی است.

گیروس روی افزایش محلول‌های سنجش ایمنی متمرکز شده است تا به دانشمندان در حل چالش‌های تحلیلی در مراحل توسعه بالینی و فرایندهای زیست‌درمانی کمک کند. کیت‌های این شرکت به طیف گسترده‌ای از حوزه‌ها کمک می‌کنند تا با کاهش هزینه و تسریع فرایند، نتایج بهتری را ارائه دهند.