تمدید فراخوان جذب طرح نانومچ تا پانزدهم اسفندماه

به اطلاع فناوران گرامی می‌رساند که فراخوان نهمین دوره برنامه نانومچ، بنا به درخواست‌‌های دریافتی توسط متقاضیان محترم، تا پانزدهم اسفندماه تمدید گردید. فناورانی که به محصول اولیه نانویی دست یافته و در صدد تجاری‌سازی آن می‌باشند، می‌توانند تا این تاریخ برای ثبت طرح خود اقدام نموده و در مسیر تجاری‌سازی ایده خود، از حمایت‌های ویژه ستاد توسعه فناوری نانو استفاده نمایند.

برنامه طرح‌های نوآورانه فناوری نانو (NanoMatch)، به‌عنوان یک برنامه دائمی در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، تسریع و تسهیل در تجاری‌سازی محصولات نانو و حمایت از فناوران، پژوهشگران و شرکت‌های نوپا را دنبال می‌کند. نانومچ، به تیم‌های مستعدی که نمونه اولیه‌ای از محصولی با پتانسیل تجاری‌سازی را تولید نموده‌اند، کمک می‌کند تا با استفاده از زیرساخت‌های حمایتی این برنامه، از جمله خدمات، تسهیلات، آموزش و مشاوره‌های مورد نیاز، بتوانند نمونه اولیه را توسعه داده و آماده ورود به صنعت و بازار شوند.

نانومچ در هر سال، طی فراخوان‌هایی اقدام به دریافت طرح نموده که اولین فراخوان دوره نهم آن، از یکم بهمن ماه آغاز شده و بنا به درخواست‌های دریافتی، تا ۱۵ اسفندماه نیز ادامه خواهد داشت. در این راستا، از تمامی تیم‌هایی که انگیزه و تمرکز لازم برای توسعه طرح نوآورانه‌ خود را دارند، دعوت می‌گردد که طرح‌های خود را در این فراخوان ثبت نموده، تا مورد ارزیابی فنی و تجاری قرار گیرد.

مخاطبان گرامی، جهت اطلاع از معیارهای داوری طرح‌ها، می‌توانند به صفحه معیارهای ارزیابی در وب‌سایت نانومچ مراجعه نموده و یا در پیام‌رسان‌های نانومچ، این موارد را رصد نمایند. همچنین در وب‌سایت نانومچ‌، می‌توانید با طرح‌هایی که پیش از این به برنامه ورود نموده‌اند نیز بیشتر آشنا شوید.

تا شروع ثبت طرح یک کلیک فاصله دارید.

راه‌های ارتباطی با دبیرخانه برنامه:

وب‌سایت: nanomatch.ir

ایمیل: info@nanomatch.ir

پیام‌رسان‌ها: nanomatch