انتشار شماره تابستان مجله Nanomedicine Journal وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد

 شماره تابستان (Volume 8, Issue 3, Summer 2021) مجله Nanomedicine Journal وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شد.

در این شماره شش مقاله اصیل و دو مقاله مروری در زمینه‌های نانوپزشکی، زیست‌شناسی، زیست‌فناوری و داروسازی از محققان از دانشگاه‌های مختلف ایران و خارج از کشور به چاپ رسیده است.

لازم به ذکر است که مجله Nanomedicine Journal به همت مرکز تحقیقات نانوفناوری داروئی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و به سردبیری دکتر محمد رمضانی منتشر می‌شود. این مجله به‌صورت فصلنامه بوده و تاکنون هشت جلد مشتمل بر ۳۲ شماره که حاوی ۲۳۸ مقاله اصیل و ۳۵ مقاله مروری است، در آن چاپ شده است.

مجله Nanomedicine Journal توانسته است علاوه بر کسب امتیاز علمی، پژوهشی از کمیسیون نشریات وزرات بهداشت، در پایگاه ESCI  نیز نمایه می‌شود. در ادامه لیست پایگاه‌های که مجله نانومدیسین در آن‌ها نمایه می شود آمده است:

Web of Science – ESCI

Chemical Abstracts Service) CAS)

Islamic World Science Citation Database) ISC)

EBSCO

Medical-Journals-Links) MJL)

DOAJ

Magiran

IrMedex

این مجله از دریافت مقالات اصیل و مروری اعضای محترم هیات علمی، محققین و دانشجویان گرامی در زمینه کاربرد فناوری نانو در پزشکی، داروسازی و علوم پایه پزشکی استقبال می‌کند. لازم به یادآوری است سعی شده است تا فاصله بین دریافت تا پذیرش مقاله بسیار کوتاه (حداکثر یک‌ماه) باشد. ضمنا ستاد توسعه نانوفناوری ریاست جمهوری مبلغ ۱۰ میلیون ریال حق تشویقی به مقالات چاپ شده در این مجله اعطا می نماید.

علاقه‌مندان به ارسال مقاله برای چاپ در این مجله می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک http://nmj.mums.ac.ir مراجعه نمایند. فهرست مقالات این مجله و نسخه الکترونیکی آن از طریق پایگاه اینترنتی نشریه قابل دریافت است.