لایو صنعتی نانو: نانوپوشش‌های محافظ و آبگریزکننده سطوح – ۲۸ مهرماه

صفحه اینستاگرام نانو و صنعت، چهارشنبه ۲۸ مهرماه ۱۴۰۰، رأس ساعت ۹:۰۰ شب، با موضوع «نانوپوشش‌های محافظ و آبگریزکننده سطوح»، میزبان مدیرعامل شرکت نانوفراز سپاهان، خواهد بود.

این برنامه، به‌صورت گفتگوی زنده مهدی رحمانی کارگزار بخش ترویج صنعتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو (مجری برنامه)، با خانم مریم مردی‌حلاج، مدیرعامل شرکت نانو فراز سپاهان (میهمان برنامه)، در صفحه اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@)، برگزار خواهد شد.

گفتنی است که گروه متخصصین و دانش‌پژوهان شرکت نانو فراز سپاهان با هدف طراحی و تولید پوشش‌‏های خودتمیزشونده، ضدباکتری و تصفیه‌کننده هوا با فناوری نانو و تمرکز بر حفظ محیط زیست، در زمینه تولید پوشش‏‌های پایه آب در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فعال بوده و به عنوان ارائه‌دهنده پوشش‏‌های فتوکاتالیست و محصولات نانویی در زمینه مصالح ساختمانی اقدام به تولید برخی محصولات مبتنی بر فناوری نانو نموده است. این مجموعه با استفاده از نیروی انسانی متخصص، مشاوران صنعت رنگ، فناوری‌های روز دنیا و بهره‌گیری از آزمایشگاه‌‏های پیشرفته توانسته است با ارائه این محصولات، سهم مناسبی از بازارهای خرد و کلان صنعت نانو در کشور را به خود اختصاص دهد.

بدینوسیله از کلیه مدیران، صنعتگران، پژوهشگران، فعالان رسانه‌ای و عموم علاقمندان حوزه‌های صنعتی فناوری نانو، دعوت می‌شود تا در این لایو صنعتی، شرکت نمایند و ضمن اطلاع از نانوپوشش‌های محافظ و آب‌گریزکننده سطوح، به طرح پرسش‌ها و بیان نقطه نظرات خود بپردازند.

اسپری آبگریزکننده کاشی و سرامیک، اسپری آبگریزکننده آجر، اسپری آبگریزکننده سنگ، اسپری آبگریزکننده چوب و MDF و اسپری آبگریزکننده شیشه، اسپری آبگریزکننده سطوح رنگ شده و اسپری آبگریزکننده سطوح فلزی، از جمله محصولات این شرکت بوده که از گواهی نانومقیاس برخوردارند.

شایان ذکر است گفتگوهای زنده صنعتی در بستر اینستاگرام (لایو صنعتی نانو)، در راستای ترویج صنعتی فناوری نانو و با هدف معرفی برنامه‌های حمایتی و صنعتی کشور، کاربردهای صنعتی، توانمندی‌ها و محصولات صنعتی فناوری نانو ایران و ایجاد فضای پویا و زنده پرسش و پاسخ برای مدیران، صنعتگران و علاقمندان، به‌عنوان یکی از برنامه‌های صنعتی صفحه اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@)، به اجرا گذاشته می‌شود و علاقمندان می‌توانند ضمن حضور در برنامه‌ها، از طریق دایرکت صفحه، با مسئولین هر حوزه در ارتباط باشند و نقطه نظرات خود را در هر لحظه بصورت کامنت یا پیام مستقیم (Direct)، مطرح نمایند.

لینک ورود به صفحه اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@)