نانو و شهرک‌ها: نشست فرصت‌های اقتصادی و کاربردهای نانو در شهرک صنعتی اردستان با محوریت صنایع فلزی

در راستای ترویج صنعتی فناوری نانو و در ادامه رویدادهای صنعتی هفتگی، در قالب برنامه «هر هفته، یک شهرک صنعتی»، نشست صنعتی معرفی فرصت‌ها و کاربردهای صنعتی فناوری نانو در صنایع فلزی، روز چهارشنبه ۱۰ آذرماه ۱۴۰۰، ساعت ۱۰-۱۲ در شهرک صنعتی اردستان برگزار خواهد شد.

این نشست با حضور مدیران و کارشناسان شهرک صنعتی اردستان و ارائه مهندس علیرضا وحدت‌پور، مدیر فن‌بازار منطقه‌ای استان اصفهان، مهندس حامد حاجی‌هاشمی، رئیس هیئت‌مدیره شرکت دانش‌بنیان مهندسی سوین پلاسما، و دکتر مجتبی فدائی، مدیرعامل شرکت فناوری‌های پیشرفته آسیا و کارگزار ترویج صنعتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به‌صورت وبیناری برگزار خواهد شد.

در این رشته نشست‌ها به ارائه مطالب زیر پرداخته می‌شود:

اطلاع‌رسانی پیرامون مزایای کاربردی و صنعتی فناوری نانو در صنایع فلزی
فرصت‌های تجاری و اقتصادی بکارگیری نانو در صنایع فلزی
محصولات و توانمندی‌های صنعتی ایران در فناوری نانو
حمایت‌های صنعتی ستاد از شرکت‌های صنعتی و نانویی
راه‌حل های فناوری نانو برای رفع نیاز و ارتقای صنایع
حمایت‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

همچنین شناسائی واحدهای صنعتی مستعد دانش‌بنیان و حمایت برای دانش‌بنیان شدن این شرکت‌ها، دریافت تقاضاها و نیازهای صنعتی قابل حل با فناوری نانو در جهت کمک به ارتقای فناوری و رفع چالش‌های موجود در خط تولید در واحدهای صنعتی، کاهش هزینه‌ها و افزایش کیفیت محصولات تولیدی، از دیگر اهداف برگزاری اجرای این برنامه و برپایی نشست‌های صنعتی در شهرک‌های صنعتی است.

لازم به ذکر است حضور در این برنامه برای مدیران، نمایندگان شرکت‌ها و واحدهای صنعتی، رایگان بوده و ثبت‌نام از طریق مراجعه به نشانی https://asiahitech.com/seminar امکان‌پذیر است.

شایان ذکر است که نظر به اهمیت شهرک‌های صنعتی در رشد اقتصادی کشور از یک سو، و توانمندی‌های صنعتی فناوران کشور در حوزه نانو از سوی دیگر، برنامه «هر هفته، یک شهرک صنعتی»، با همکاری بخش ترویج صنعتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و فن بازار استان اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به اجرا گذاشته شده است.

مدیران و فعالان صنعتی علاقمند به شرکت در این برنامه، می‌توانند ضمن مکاتبه با رایانامه بخش ترویج صنعتی ستاد با شناسه IPS@nano.ir، و یا تماس با شماره‌های ۰۹۳۰۱۰۰۲۲۷۰ و ۰۹۹۰۰۹۰۰۷۴۶، نسبت به چگونگی اجرای این برنامه در شهرک صنعتی خود و آگاهی از فرصت‌های تجاری و اقتصادی فناوری نانو در واحدهای صنعتی مربوط به خود، کسب اطلاع و اقدام نمایند.