همکاری برای عرضه نانومواد به بازار بورس مواد

شرکت هیدروگراف کلین پاور (HydroGraph Clean Power) یک شرکت فناوری نوآور، اعلام کرد که همکاری خود را با Technology Metals Market، TM2 برای فهرست کردن گرافن و سایر نانومواد در پلتفرم تبادل فلزات TM2 آغاز کرده است.

هیدروگراف کلین پاور گرافن، اکسید گرافن و برخی دیگر از نانومواد را تولید می‌کند و موقعیت خوبی برای فهرست کردن این مواد برای عرضه در بورس دارد.

TM2 اولین بازار فلزات است که در آن سرمایه‌گذاری مستقیم در حوزه فلزات امکان‌پذیر است و به‌طور یکسان برای سرمایه‌گذاران فردی و نهادی قابل دسترسی است.

سرمایه‌گذاری مستقیم و دسترسی به فلزات (شامل فلزات گران‌بها) از جمله جنبه‌های کلیدی TM2 است. هدف TM2 و هیدروگراف کلین پاور ارائه شفافیت بیشتر بازار و افزایش دسترسی به نانومواد است که هم برای سرمایه‌گذاران و هم شرکت‌های درگیر در صنایع نوآورانه سودمند است. این مشارکت کاملاً در راستای هدف هیدروگراف کلین پاور برای تمرکززدایی از دسترسی به فناوری نانو و تسریع پیشرفت فناوری است.

پتور جورجسون، بنیان‌گذار و مدیرعامل TM2 گفت: «ما بازار سرمایه‌گذاری را برای فلزات ایجاد کرده‌ایم که امکان سرمایه‌گذاری مستقیم در فلزات را فراهم می‌کند. ما بسیار خوشحالیم که با شرکت‌های پیشرفته‌ای مانند هیدروگراف کلین پاور که در پیشرفت‌های فناوری پیشرو هستند، شریک هستیم.»

با سرعت بخشیدن به تلاش‌های خود برای کربن‌زدایی اقتصادهای جهان، نانوموادی مانند گرافن با ایجاد امکان تولید محصولات سبک‌تر، سریع‌تر و قوی‌تر در به حداکثر رساندن عملکرد حیاتی خواهند بود.

هیدروگراف کلین پاور همچنین اعلام کرده است که چندین نانومواد جدید به تازگی سنتز شده‌اند و در ماه‌های آینده به صورت عمومی عرضه خواهند شد و همچنین در TM2 فهرست می‌شوند.»

هیدروگراف کلین پاور یک شرکت عمومی مستقر در ونکوور است که برای تأمین مالی و تجاری‌سازی فرآیند سبز و مقرون به‌صرفه برای تولید گرافن در مقیاس صنعتی و ایجاد راه‌حل‌های گرافن سفارشی برای کاربردهای خاص تشکیل شده است.

این شرکت صاحب مجوز انحصاری جهانی فناوری است که از دانشگاه ایالتی کنساو برای تولید محصولات با ارزش در بخش انرژی پاک و فناوری‌ نانو دریافت کرده است.