فروش و توزیع محصولات نانویی در حوزه عایق و نانوپوشش

شرکت اینداستریال نانوتک قصد دارد تا محصولات خود را از طریق سایت شرکت لووس به فروش برساند. با انعقاد قراردادی با شرکت لووس، توزیع این محصولات نانویی از طریق سایت لووس انجام می‌شود.

اینداستریال نانوتک (Industrial Nanotech)، شرکتی متخصص و نوآور در حوزه فناوری‌ نانو اعلام کرد که قرارداد توزیع با شرکت لووس (Lowe’s) امضا کرده است. اینداستریال نانوتک این کار را از طریق سینفیکس (Syneffex) انجام داده است که یکی از شرکت‌های تابع اینداستریال نانوتک است.

اریک گراهام، معاون فروش سینفیکس می‌گوید: «خیلی خوب است که از توانمندی شرکتی نظیر لووس استفاده می‌کنیم. ما مشتاقانه منتظر این سرمایه‌گذاری و فرصتی هستیم که در اختیار شرکت اینداستریال نانوتک قرار گرفته است.»

محصولات سینفیکس در وب سایت لووس برای حمل و نقل و تحویل در فروشگاه در حدود دو هفته دیگر در دسترس خواهند بود.

شرکت اینداستریال نانوتک یکی از شرکت فعال در حوزه فناوری‌‌ نانو است که روی تجاری‌سازی محصولات محافظ نظیر نانوپوشش فعالیت می‌کند. این شرکت پتنت‌های ثبت شده در حوزه نانوپوشش عایق گرمایی دارد؛ نانوپوشش‌هایی که علاوه‌بر مقاومت در برابر خوردگی، عایق حرارتی نیز باشد. با استفاده از این نانوپوشش‌ها می‌توان مصرف انرژی را کاهش داد. استفاده از این نانوپوشش در سازه‌های مختلف موجب می‌شود که این سازه‌ها نسبت به تابش پرتوفرابنفش و مواد شیمیایی مقاوم شود. همچنین رطوبت و بسیاری از عوامل خورنده اثر منفی روی سازه نخواهد داشت. در این نانوپوشش‌های مبتنی بر آب، از مواد شیمیایی تبخیر شدنی سمی استفاده نشده‌است. از بدو تاسیس شرکت اینداستریال نانوتک، این شرکت به دنبال پاسخ‌دهی به نیاز مشتریان در حوزه‌ عایق‌ها و پوشش‌ها است. این شرکت برنده جایزه ویژه‌ای در این زمینه شده‌است. علاوه‌بر این، اینداستریال نانوتک فرآیند تولید این عایق‌ها را پتنت کرده است. این شرکت عضو انجمن ساختمان‌های سبز در آمریکا بوده و به تجاری‌سازی ایده‌های نو در بخش انرژی‌های تجدیدپذیر می‌پردازد.