فراخوان حضور در دوره آموزشی آنلاین: دوره آموزشی کنترل کیفیت (سطح ۲)

گروه استاندارد و ارزیابی محصولات ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، دوره آموزشی کنترل کیفیت (سطح ۲) را به‌صورت آنلاین و به صورت ویژه برای شرکت‌های تولیدکننده محصولات فناوری نانو برگزار می‌کند.

امروزه اهمیت استانداردها و معیارهای کنترل کیفیت در تولید محصولات بر کسی پوشیده نیست و میزان انطباق‌پذیری با معیارهای تعیین شده در استانداردها، میزان حد پذیرش و یا عدم پذیرش محصول را به دنبال دارد. بدیهی است در کنترل کیفیت مواد و قطعات، انطباق محصولات تولیدی با استانداردهای رایج مورد بررسی قرار می‌گیرد. با توجه به اهمیت و ضرورت آموزش و پیاده‌سازی الزامات و مفاهیم استانداردسازی، کنترل و تضمین کیفیت در راستای توسعه محصولات فناوری نانو، گروه استاندارد و ارزیابی محصولات دوره آموزشی کنترل کیفیت سطح ۲، ویژه شرکت‌های تولیدکننده محصولات فناوری نانو، را برگزار می‌نماید. این دوره آموزشی به‌صورت آنلاین به‌مدت ۱۶ ساعت ویژه مدیران، کارشناسان و پژوهشگران فعال در واحدهای کنترل کیفیت، تضمین کیفیت، ساخت و تولید و تحقیق و توسعه در شرکت‌های تولیدی محصولات فناوری نانو طراحی شده است.

فراگیران با گذراندن این دوره آموزشی کاربردی، نحوه پاسخ گویی به مسائل و چالش‌های استانداردسازی و کنترل کیفیت محصولات را می‌آموزند.

مخاطبان: مدیران و کارشناسان در حوزه های مرتبط با تولید، کنترل کیفیت، توسعه فناوری  و استاندارد سازی محصولات و ارائه خدمات.

مدت برگزاری دوره: ۱۶ ساعت              ظرفیت تعداد شرکت‌کنندگان:  ۴۰ نفر

تاریخ برگزاری دوره: سه شنبه و چهارشنبه  ۱۵ و ۱۶ آذر  ۱۴۰۱ ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶:۳۰

در پایان دوره آموزشی با ارائه مدارک مورد نظر مدرس، گواهی‌نامه مورد تأیید ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به شرکت‌کنندگان اعطا می‌شود.

مباحث آموزشی:

  • تدوین الزامات کیفیت در استانداردها و مشخصه‌ها

(اصول و فرایند تدوین استاندارد، مدیریت و مهندسی الزامات، آشنایی با انواع مختلف استانداردها و چگونگی الزامات آن‌ها، طبقه‌بندی استانداردها.)

  • پیاده‌سازی الزامات استانداردها و کیفیت از طریق طراحی و مهندسی آزمون در چرخه عمر فناوری و محصول

(چگونگی انجام آزمون، آزمون فناوری، آزمون فرایند، آزمون خوب و بد، اقتصاد آزمون، آزمون توسعه، آزمون تولید، آزمون نگهداری و تعمیرات، مدیریت برنامه‌ی آزمون، ناپایداری و قابلیت اطمینان، مقررات و استانداردهای آزمون، طرح مثال های کاربردی.)

  • ارزیابی انطباق با استانداردهای کیفیت

(مبانی و اصول ارزیابی انطباق (آزمون، ارزیابی، ممیزی، بازرسی و صدور گواهی‌نامه)، چارچوب نظام ارزیابی انطباق، آزمون و گواهی کردن محصول و تأیید صلاحیت، فرایندهای کنترل و تضمین کیفیت در شرکت ها از طریق استانداردها، نمونه‌برداری کمی و کیفی، معرفی و تشریح استانداردهای رایج در نمونه‌برداری، طرح‌های نمونه‌برداری.)

  • پرسش و پاسخ

(طرح چالش‌های استانداردسازی و کیفیت در حوزه فناوری نانو از سوی شرکت‌ها و پاسخ به پرسش‌ها و ابهامات مطرح شده.)

مدرسان دوره:

دکتر مجتبی بحیرایی

  • بیش از سی‌سال سابقه مدیریت و تدریس و تألیف در حوزه استانداردسازی و کیفیت در دانشگاه و صنعت

 دکتر مریم محمد روضه‌سرا

  • مدیرعامل شرکت کیفیت گستر کارکیا، بیش از ده سال سابقه تدریس و مشاوره در حوزه استانداردسازی و نوآوری در دانشگاه و صنعت

هزینه حضور در این دوره آموزشی برای شرکت‌های تولیدی دارای تأییدیه نانومقیاس رایگان بوده و برای دیگر شرکت‌کننده‌ها، با اعمال ۷۵ % تخفیف با حمایت ستاد نانو، برابر با ۱۵۰۰۰۰ تومان است .

علاقمندان جهت ثبت‌نام به آدرس زیر مراجعه نمایند:

https://eseminar.tv/wb84852

کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کد تخفیف (ویژه شرکت های دارای تأییدیه نانومقیاس): ۶۳۱۰۲۲۱۶-۰۲۱ (خانم گل‌زردی)