گسترش فضا تولید و فروش تجهیزات نانویی حوزه سرمایش و گرمایش

گروه تولید گرافن (GMG) در مورد محصول THERMAL-XRخود اطلاعات جدیدی را ارائه داده است. این شرکت خاطرنشان می‌کند که از زمان تأیید اخیر دولت استرالیا برای تولید و فروش سامانه THERMAL-XR، این شرکت فعالیت‌های فروش را پیش برده و ظرفیت تولید خود را تقویت کرده است.

گروه تولید گرافن گفته است که اولین فروش مهم خود را انجام داده که شامل سفارشی به ارزش بیش از ۱۳۰،۰۰۰ دلار استرالیا (بیش از ۸۶،۷۷۰ دلار آمریکا) است، و همچنین تلاش‌های خود را برای گسترش بخش‌های بالقوه بازار انجام داده است. به گفته این شرکت سفارش خرید THERMAL-XR از سوی یکی از مراکز سازگار با محیط زیست استرالیا برای پوشش‌دهی نزدیک به ۲۰۰ دستگاه تهویه مطبوع داده شده است.

کریگ نیکول، مدیرعامل GMG، در بیانیه‌ی گفت: «ما از توجه و تقاضایی که به سوی سامانه THERMAL-XR در حوزه‌ها و کاربردهای مختلف از جمله HVAC-R (گرمایش، تهویه، خنک‌کننده و تبرید) وجود دارد بسیار خرسندیم. این تقاضاها از سوی کسب و کارهای بزرگ، دیتا سنترها، توزیع‌کنندگان سامانه‌های تهویه هوا و تولیدکننندگان محصولات حوزه انرژی است.»

وی خاطرنشان کرد: «فروش THERMAL-XR در بازار HVAC-R در کشورهای مختلف و فروش مستقیم به پیمانکاران HVAC-R در حال رشد است.»

THERMAL-XR محصول اختصاصی GMG است که مزایای بالقوه صرفه‌جویی در مصرف انرژی را در طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها فراهم می‌کند. بازار بیش از ۲۸٫۴ میلیارد دلار آمریکا  برای این فناوری تخمین زده شده که پتانسیل رشد بالاتر را نیز دارد.

GMG با شکست متان (گاز طبیعی) به جای استفاده از گرافیت، گرافن و هیدروژن تولید می‌کند. با استفاده از یک فرآیند اختصاصی، GMG می‌توان در برنامه‌های کاربردی پاک، گرافن با آلودگی کم یا بدون آلودگی تولید کرد.

GMG یک شرکت فناوری پاک است که به دنبال ارائه راه‌حل‌های صرفه‌جویی در مصرف انرژی و ذخیره انرژی است که توسط گرافن امکان‌پذیر است.