ترکیب دو فناوری برای عرضه صنعتی ابرخازن لیتیم‌یون/گرافن

استرا انرژی (Astra Energy) توافق‌نامه همکاری با شرکت ستی پاور پک (SETI Power Pack) امضا کرد. این همکاری مشترک برای فعالیت در حوزه ابرخازن‌های حاوی لیتیم و گرافن است.

استرا انرژی توافق‌نامه همکاری راهبردی در حوزه فناوری‌های انرژی پایدار امضاء کرده است که روی ارائه راه‌حل‌‌های ذخیره انرژی نسل بعدی این شرکت که یک ابرخازن ترکیبی گرافن / لیتیوم-یون است، تمرکز دارد. آنها قصد دارند تا این فناوری را جایگزین باتری‌های معمولی کنند.

این شرکت می‌گوید: «هنگامی که سیستم انرژی  هولوکامب (HES) ژنراتور درون خطی (ILPG) شرکت ستی پاور پک با نیروگاه خود پایدار HES ترکیب و بهینه سازی می‌شود، قابلیت تولید انرژی مداوم  در محصول نهایی افزایش می‌یابد.»

نصب SPPها به صورت سری با ILPG باعث افزایش اثربخشی کلی در چرخه شارژ/دشارژ می‌شود و در نتیجه باعث افزایش حداکثر کارآیی نیروگاه خود پایدار HES می‌شود.

این ترکیب فناوری‌های برای هر دو شرکت امکان نقش‌آفرینی در فرآیند تولید انرژی در سطح بالا و راه حل ذخیره‌سازی را فراهم می‌کند.

کریس سندرز، مدیرعامل ستی پاور پک گفت: «ما مشتاق هستیم که پیشرفته‌ترین سیستم انرژی را به مشتریان ستی پاور پک و استرا انرژی ارائه دهیم. هیجان‌انگیزترین نکته در اینجا، وسعت راه حل‌هایی است که سیستم‌های ترکیبی ما می‌توانند از آنها پشتیبانی کنند. ما واقعاً می‌توانیم به تعداد بیشماری از صنایع خدمات ارائه کنیم. زمان آن رسیده است که صنعت انرژی تجدیدپذیر از این راه‌حل‌ها استفاده کند. استرا انرژی و ستی پاور پک با ترکیب فناوری‌های خود، گام مهمی در این مسیر برداشته‌اند.»