به ثمر نشستن بازاریابی نانوپوشش‌های عایق در آسیا

اینداستریال نانوتک (Industrial Nanotech) که در بخش تولید و تجاری‌سازی نانوپوشش‌های عایق و مقاوم در برابر خوردگی فعالیت دارد، به تازگی اولین سفارش خود را از سوی یک مشتری بزرگ آسیایی دریافت کرد. اینداستریال نانوتک در طول یک سال گذشته اقدام به بازاریابی در آ

اینداستریال نانوتک (Industrial Nanotech)، یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه استفاده از فناوری‌ نانو در بخش انرژی، اعلام کرد که سفارش خریدی به ارزش ۱۱۷ هزار دلار از طرف یک مشتری آسیایی دریافت کرده است. این مشتری قصد دارد از محصولات اینداستریال نانوتک در بخش صنعت راه‌آهن و همچنین صنعت نفت و گاز استفاده کند.
فرانچسکا کرولی،  از مدیران بخش کسب و کار شرکت اینداستریال نانوتک، می‌گوید: « این اولین سفارش ما از طرف یک مشتری بسیار مهم است. پیش‌بینی ما این است که این مشتری سفارش‌های دیگری نیز برای خرید از ما داشته باشد و حجم و دفعات این سفارش‌ها به مرور افزایش دهد تا نیازهای خود را در بازار آسیا تأمین کند. برنامه‌های توسعه کسب و کار که ما در طول یک سال گذشته اجرا کردیم تا بتوانیم به بازارهای آسیا راه یابیم در حال نتیجه دادن است.»
اینداستریال نانوتک یکی از شرکت‌های پیشرو در بخش تحقیق و توسعه علوم و فناوری‌ نانو است. این شرکت در بخش انرژی‌های تجدیدپذیر، فناوری‌های نوینی را ارائه و تجاری‌سازی کرده است. یکی از فناوری‌های مهم اینداستریال نانوتک، نانوپوشش‌های عایق است که برای صرفه‌جویی در بخش انرژی، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و مقاومت در برابر رطوبت مورد استفاده قرار می‌گیرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات این شرکت به آدرس www.inanotk.com مراجعه کنید.