معرفی محصولات ۵ شرکت فناور نانویی در نمایشگاه بین‌المللی نساجی

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نساجی در محل دائمی نمایشگاه‌های ایران برگزار شد. ستاد توسعه فناوری نانو با معرفی ۵ شرکت فناور و محصولات فناورانه، حضور فعالی را در این نمایشگاه داشت که با استقبال گسترده علاقه‌مندان مواجه شد.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی و ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران، ۱۱ تا ۱۴ آذر ۱۳۹۷ در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

شرکت نگین رز سپاهان با ارائه کف‌پوش و دیوارپوش عایق صوت، برای اولین بار در این نمایشگاه حضور داشت. شرکت رویال توسعه پایدار که اغلب در حوزه رباتیک فعال است، در این نمایشگاه برای اولین بار لباس‌ها و منسوجات گرم‌شونده مبتنی بر فناوری پرینتد الکترونیک را ارائه کرد. شرکت نانوماد پارس با تمرکز روی الیاف و پارچه‌های رسانا و ضد امواج، البسه متناسب با این فناوری‌ها را ارائه داد. همچنین شرکت‌های تابان‌اندیش برجیس و مؤسسه عفاف و حجاب با ارائه محصولات آنتی‌باکتریال در منسوجات و البسه، در این نمایشگاه مورد استقبال علاقه‌مندان به حوزه پوشاک و فرش بودند.

ستاد توسعه فناوری نانو همچنین در بخش نساجی، تجربه‌های موفقی در حوزه آب‌گریزی با پلاسما، تسویه پساب‌های نساجی و تولید نانوالیاف‌ را در مصارف مختلف پزشکی و فیلتر، در این غرفه در اختیار متقاضیان قرار داد.