تی آنتی‌باکتریال، مناسب برای محیط‌های خانگی و بیمارستانی

صنایع نساجی آذرپاک پارمیس فرناد تی ‌آنتی‌باکتریال حاوی نانوذرات تولید و به بازار عرضه کرده است که برای محیط‌های خانگی و بیمارستانی بسیار مناسب است.

تی ابزاری رایج برای خشک کردن و زدودن آب از روی سطوح مختلف است. یکی از دغدغه‌های افراد در هنگام استفاده از تی، آلودگی این تی‌ها و انتقال آن به فضاهای مختلف است. این موضوع در محیط‌های حساس نظیر فضاهای بیمارستانی و حتی منازل و محیط‌های اداری جدی‌تر است، به ویژه این که در شرایط فعلی بیماری کرونا موجب افزایش حساسیت مردم نسبت به بهداشت محیطی شده است.

برای پاسخ به این نیاز، ، تی آنتی‌باکتری حاوی نانوذرات را تولید و به بازار عرضه کرده است.

با افزودن نانوذرات به الیاف مورد استفاده در تولید تی، خاصیت از بین بردن میکروب‌ها و باکتری‌ها در سطح فراهم می‌شود. این تی قابلیت حذف درصد زیادی از باکتری‌ها و قارچ‌ها را دارا بوده و برای از بین بردن گرد و غبار و شستشوی سطح زمین در بخش‌های حساس به آلودگی مانند بیمارستان‌ها، هتل‌ها، مدارس، مهدکودک‌ها و آسایشگاه‌های سالمندان مناسب است.

تی میکروفایبر آنتی باکتریال از الیاف بسیار متراکمی تشکیل شده و به همین دلیل مقاومت بسیار زیادی دارد. الیاف این تی نازک بوده و می‌تواند در تمیزکاری منافذ بسیار ریز مفید واقع شود. حذف رطوبت و آلودگی‌های چرب از توانایی‌های مهم تی آنتی‌باکتریال است که باعث کاهش مصرف مواد شوینده و مواد شیمیایی می‌شود.

از ویژگی‌های مهم این تی‌ می‌توان به پایداری خاصیت آنتی‌باکتریال پس از دفعات متعدد شست و شو، قابلیت جذب آب و ساختاری از جنس پلی‌استر حاوی نانوذرات اشاره کرد.

صنایع نساجی آذرپاک پارمیس فرناد در حوزه محصولات نظافتی نظیر تی، سفره‌ پاک‌کن، پادری و انواع ادوات گردگیری فعالیت دارد که از فناوری ‌نانو نیز برای ارتقاء کیفیت محصولات خود استفاده کرده است.