لایو اینستاگرامی با موضوع «سرمایه‌گذاری خطرپذیر در فناوری نانو» / پنجشنبه ۱۶ بهمن

صفحه اینستاگرام نانو و صنعت، پنجشنبه ۱۶بهمن ماه، رأس ساعت ۹:۳۰ شب، با موضوع «سرمایه‌گذاری خطرپذیر در فناوری نانو»، میزبان مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری خطرپذیر برسام تک (صندوق نانو)، خواهد بود.

این برنامه، به صورت گفتگوی زنده دکتر مهدی رحمانی کارگزار بخش ترویج صنعتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو (مجری برنامه)، با دکتر حامد افشاری، مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری خطرپذیر برسام تک (میهمان برنامه)، در صفحه اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@) به نشانی (https://www.instagram.com/indnano.ir)، برگزار خواهد شد.

گفتنی است هلدینگ سرمایه‌گذاری برسام تِک، یک سرمایه‌گذار خطر پذیر در حوزه فناوری‌های نوین است. این هلدینگ، در سال ۱۳۹۹ با هدف سرمایه‌گذاری در طرح‌های فناورانه و شرکت‌های خلاق که در زمینه فناوری‌‌های همگرا/NBIC فعالیت می کنند و در این مسیر نیازمند تامین سرمایه و مدیرت کسب و کار هستند، تاسیس شد. برسام اعتقاد دارد در آینده ای نه چندان دور، مجموعه‌های موفقی از بطن همکاری‎‌های مشترک با فناوران و شرکت‌های دانش‌بنیان متولد خواهد شد که در عرصه داخلی و بین‌المللی می‌توانند سهم بسزایی در گسترش اقتصاد دانش‌بنیان داشته باشند.

بدینوسیله از کلیه مدیران، صنعتگران، پژوهشگران، فعالان رسانه‌ای و عموم علاقمندانی که صاحب ایده و طرحی فناورانه در حوزه‌های فناوری‌نانو و همگرا هستند، دعوت می‌شود تا در این لایو صنعتی، شرکت نمایند و ضمن اطلاع از مدل‌های نوین سرمایه‌گذاری و نحوه شروع سرمایه‌گذاری برای توسعه صنعتی فناوری نانو، به طرح پرسش‌ها و بیان نقطه نظرات خود بپردازند.

گفتگوهای زنده صنعتی در بستر اینستاگرام (لایو صنعتی نانو)، در راستای ترویج صنعتی فناوری نانو و با هدف معرفی سیاست‌ها و برنامه‌های مؤثر در توسعه صنعتی نانو، توانمندی‌ها و محصولات صنعتی فناوری نانو ایران و ایجاد فضای پویا و زنده پرسش و پاسخ برای علاقمندان، در صفحه اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@) به نشانی زیر به اجرا گذاشته می‌شود.

لینک ورود به صفحه اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@)