لایو صنعتی: تولید و فرآوری نانوکلی (خاک رس نانو)، چالش‌ها و فرصت‌ها

صفحه اینستاگرام نانو و صنعت، چهارشنبه ۷ مهرماه، رأس ساعت ۹:۰۰ شب، با موضوع «تولید و فراوری نانوکلی، چالش‌ها و فرصت ها»، میزبان مدیرعامل شرکت نانوپارمین خاوران، خواهد بود.

این برنامه، به‌صورت گفتگوی زنده مهدی رحمانی کارگزار بخش ترویج صنعتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو (مجری برنامه)، با سید امین رونقی، مدیرعامل شرکت نانوپارمین خاوران، (میهمان برنامه)، در صفحه اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@) برگزار خواهد شد.

گفتنی است که موضوع فعالیت شرکت نانو پارمین خاوران، تولید مواد و تجهیزات شیمیایی و آزمایشگاهی و صنعتی و ترکیب این ساختارها و تبدیل آن‌ها به مواد جدید و ابزارهای سودمند، خالص‌سازی و تولید مواد معدنی و واحدهای فرآوری آن ،انجام کلیه فعالیت‌های بازرگانی و خدماتی مجاز اعم از خرید و فروش (مواد معدنی) ، صادرات و واردات، توزیع و پخش مواد معدنی، استخراج، فرآوری، ذخیره، تبدیل مواد خام و تولید در صنایع شیمیائی، کانی غیرفلزی، صنایع سنگین، معدنی (بجز اکتشاف و استخراج و بهره‌برداری معادن نفت و گاز و پتروشیمی) و نیز محصولاتی است که از فرآوری مواد معدنی اعم از خام و نیمه‌خام به‌دست می‌آید.

بدینوسیله از کلیه مدیران، صنعتگران، پژوهشگران، فعالان رسانه‌ای و عموم علاقمندان حوزه‌های صنعتی فناوری نانو، دعوت می‌شود تا در این لایو صنعتی، شرکت نمایند و ضمن اطلاع از تولید و فراوری نانوکلی و چالش‌ها و فرصت‌های موجود، به طرح پرسش‌ها و بیان نقطه نظرات خود بپردازند. (INDnano.ir@)

شرکت نانو پارمین خاوران، تولیدکننده نانوکلی و مواد و تجهیزات شیمیایی و آزمایشگاهی و صنعتی و ترکیب این ساختارها و تبدیل آن‌ها به مواد جدید و ابزارهای سودمند، خالص سازی و تولید مواد معدنی و واحدهای فرآوری آن و نیز محصولاتی است که از فرآوری مواد معدنی اعم از خام و نیمه خام به دست می‌آید.

طرح نوآورانه شرکت نانو پارمین خاوران در توسعه فناوری لاستیک با کمک نانوکلی که پیش از این رتبه اول چالش نوآوری و فناوری ستاد نانو را دریافت کرده بود در قالب پتنتی در USPTO به ثبت رسید تا گام بلندی به سوی تجاری‌سازی این فناوری ایرانی برداشته شود.

شایان ذکر است گفتگوهای زنده صنعتی در بستر اینستاگرام (لایو صنعتی نانو)، در راستای ترویج صنعتی فناوری نانو و با هدف معرفی برنامه‌های حمایتی و صنعتی کشور، کاربردهای صنعتی، توانمندی‌ها و محصولات صنعتی فناوری نانو ایران و ایجاد فضای پویا و زنده پرسش و پاسخ برای مدیران، صنعتگران و علاقمندان، به‌عنوان یکی از برنامه‌های صنعتی صفحه اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@)، به اجرا گذاشته می شود و علاقمندان می‌توانند ضمن حضور در برنامه‌ها، از طریق دایرکت صفحه، با مسئولین هر حوزه در ارتباط باشند و نقطه نظرات خود را در هر لحظه بصورت کامنت یا پیام مستقیم (Direct)، مطرح نمایند.