نشست صنعتی کاربردهای نانو در صنایع فلزی در شهرک صنعتی اردستان برگزار شد

در هفته هجدهم از برگزاری سلسله نشست‌های صنعتی معرفی فرصت‌ها و کاربردهای فناوری نانو، در قالب طرح «هر هفته، یک شهرک صنعتی»، نشست صنعتی کاربردهای نانو در صنایع فلزی در شهرک صنعتی اردستان برگزار شد.

این نشست صنعتی با همکاری بخش ترویج صنعتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و فن بازار استان اصفهان، در روز چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰، و با حضور و ارائه شرکت دانش‌بنیان مهندسی سطح سوین پلاسما و معرفی محصولات و توانمندی‌های صنعتی نانو اجرا شد؛ در این رویداد، شرکت‌های مستقر در شهرک صنعتی اردستان استان اصفهان با کاربردها و فرصت‌های صنعتی فناوری نانو در صنایع فلزی آشنا شدند. این نشست با حضور ۱۳ تن از مدیران واحدهای صنعتی فعال مستقر در شهرک صنعتی اردستان، بصورت وبینار برگزار شد.

در این رویداد، به ارائه مطالب زیر پرداخته شد:

– آشنایی با فناوری نانو و مزایای کاربردی آن در صنایع فلزی

– معرفی پوشش‌های نانویی محافظ تجهیزات فلزی جهت حفظ زیبایی و دوام

– معرفی حمایت‌های مالی بلاعوض از شرکت‌های صنعتی استفاده کننده از فناوری‌های نوین

– نحوه دانش‌بنیان شدن شرکت‌های صنعتی از طریق دریافت فناوری

– مشاوره رفع چالش‌های فناوری موجود در صنایع فلزی

در بخش آخر این نشست، تقاضاهای صنعتی در حوزه پوشش‌های ضدسایش در صنایع فلزی از شرکت‌های حاضر در جلسه دریافت شد که اقدامات لازم جهت پیگیری این تقاضاها از سوی مجری این برنامه (شرکت فناوری‌های پیشرفته آسیا) در حال اجرا می‌باشد.

شایان ذکر است حضور در برنامه‌های آتی این طرح، برای مدیران، نمایندگان شرکت‌ها و واحدهای صنعتی، رایگان بوده و ثبت‌نام از طریق مراجعه به نشانی http://nanoseminar.ir امکان‌پذیر است. مدیران و فعالان صنعتی علاقمند به همکاری در این برنامه، می‌توانند ضمن مکاتبه با رایانامه IPS@nano.ir، و یا تماس با فن بازار استان اصفهان و شماره‌های ۰۹۳۰۱۰۰۲۲۷۰ و ۰۹۳۰۱۰۰۲۲۸۰ و ۰۹۳۰۱۰۰۲۲۹۰، نسبت به چگونگی اجرای این برنامه در شهرک صنعتی خود کسب اطلاع و اقدام نمایند.