عرضه کمربند و شکم بند حرارتی نانویی که با پاوربانک کار می‌کند

شرکت رویال توسعه پایدار کمربند و شکم‌بند حرارتی نانویی عرضه کرده که منعطف بوده و به سرعت در مدت چند ثانیه پس از اتصال به پاوربانک شروع به گرم شدن می‌کند.

شرکت رویال توسعه پایدار با استفاده از دانش فنی متخصصان خود، اقدام به تولید ورق‌های گرمکن با پوشش نانومتری برای کاربردهای مختلف نموده است. استفاده از محصولات مبتنی بر این فناوری، در اماکن مختلف، مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ورق گرمکن آینه حمام با پوشش نانومتری از تشکیل بخار بروی آینه‌های حمام و سونا ممانعت به عمل می‌آورد و یا ورق گرمکن آینه یا صندلی خودرو، ضمن افزایش ایمنی رانندگی، راحتی سرنشینان خودرو را تامین می‌نماید. کمربند گرمکن منعطف نیز دارای کاربردهایی همچون پزشکی یا استفاده روزمره خانگی و شخصی با درجه حرارت قابل تنظیم است.

مواد اولیه مورد استفاده در این گرمکن حاوی نانو ذراتی است که قابلیت ثابت نگه داشتن دما بدون استفاده از کنترل کننده‌های دیگر را دارد. این محصول مجهز به ۳ سطح تنظیم توان و گرما نیز است. این محصول یک پد گرمایشی شخصی برای راحتی در هر زمان و هر مکان است. همچنین برای رفع گرفتگی عضلات و گرم و آرام بودن در دوران قاعدگی نیز استفاده می‌شود.

کمربند و شکم‌بند حرارتی این شرکت، ضد حساسیت و با قابلیت شستشو است که در تولید آن از فناوری روز دنیا استفاده شده است. عمر این محصول به دلیل عدم استفاده از المنت سیمی، بسیار بالا و با قابلیت انعطاف‌پذیری مطلوب است. یک پاور بانک ۱۰۰۰۰ میلی آمپر استاندارد خانگی در وضعیت متوسط تا ۵ ساعت گرمای مطلوب را برای استفاده کننده ایجاد می‌کند.