تولید باتری در آمریکایی شمالی به کمک یک شرکت نانویی افزایش می‌یابد

شرکت قسم‌ادونسد متریالز از پیوستن خود به سازمان NAATBatt خبر داد. این سازمان به دنبال استفاده از راه‌حل‌های مبتنی بر نانولوله‌کربنی برای تولید بیشتر باتری در امریکای شمالی است.

CHASM Advanced Materials, Inc. (CHASM) اعلام کرد که به سازمان NAATBatt به‌عنوان عضو نقره‌ای این سازمان معتبر صنعتی پیوسته است. NAATBatt مدافع قوی برای توسعه و تجاری‌سازی فناوری ذخیره‌سازی انرژی و تولید باتری پیشرفته در آمریکای شمالی است. راه‌حل‌های مبتنی بر نانولوله‌های کربنی شرکت قسم‌ادونسد متریالز یک جزء حیاتی مورد نیاز برای ایجاد عملکرد برتر باتری را فراهم می‌کنند.

هاری هاریکومار، از مدیران این شرکت گفت: «ما در حال کار با مشتریان هستیم تا با پیوستن به سازمان های معتبر جهانی مانند NAATBatt، برای تجاری‌سازی و ایجاد برند خود آماده شویم. ما مفتخریم که جای خود را در کنار رهبران معتبر صنعتی بگیریم و به آینده نگاه کنیم. شرکت قسم‌ادونسد متریالز به سمت تبدیل شدن به یک تامین‌کننده ایمن داخلی مواد حیاتی برای تولید کنندگان باتری لیتیوم یون آمریکا به خوبی پیشرفت کرده است. ما مشتاقانه منتظر خدمت به صنعت هستیم.»

در طول سال ۲۰۲۲ چندین گیگاکارخانه باتری جدید در آمریکا ساخته شد. نانولوله‌های کربنی اکنون به طور معمول در باتری‌های تجاری ادغام شده‌اند. شرکت قسم‌ادونسد متریالز به دنبال پاسخگویی به نیاز به سرعت در حال گسترش برای تامین ایمن و داخلی‌سازی مواد افزودنی رسانای CNT برای باتری‌ها با مقیاس‌پذیرترین، کارآمدترین سرمایه، مقرون به صرفه‌ترین و پایدارترین روش موجود برای تولید نانولوله‌های کربنی در مقیاس صنعتی است.

NAATBatt انجمن تجاری برتر صنعت باتری پیشرفته در آمریکای شمالی است. اعضای آن شامل شرکت‌های پیشرو، مؤسسات تحقیقاتی و دانشگاه‌هایی هستند که در توسعه، ساخت و تجاری‌سازی فناوری باتری پیشرفته نقش دارند. ماموریت NAATBatt ترویج تجاری‌سازی فناوری باتری پیشرفته از طریق همکاری، آموزش و شبکه‌سازی است.

ماموریت شرکت قسم‌ادونسد متریالز توسعه و تولید نانومواد کربنی پیشرفته است و از پلتفرم‌های محصول نوآورانه ما برای ایجاد دنیایی امن‌تر، مرتبط‌تر و پایدارتر استفاده می‌کند. هاری هاریکومار  می‌افزاید: «پلتفرم تولید نانولوله ثبت شده ما همراه با توانایی منحصر به فرد ما برای ادغام CNTها در راه حل‌های محصولات هیبریدی که بازی را تغییر می دهد، قدرت فناوری نانو را پیاده‌سازی می‌کند.»