تمدید مهلت ثبت‌نام در چالش نوآوری ” ساخت جوهر رسانا یا نیمه رسانا برای کاربردهای الکترونیک چاپی “

مهلت ثبت‌نام در چالش نوآوری «ساخت جوهر رسانا یا نیمه رسانا برای کاربردهای الکترونیک چاپی» تا ۷ مرداد ماه تمدید شد

بنابر اعلام دبیرخانه چالش‌های نوآوری و فناوری نانو به‌منظور فراهم نمودن فرصت بیشتری برای تکمیل و ارسال طرح‌ها از سوی فناوران و پژوهشگران، مهلت ثبت‌نام در پانزدهمین چالش نوآوری نانو با عنوان « ساخت جوهر رسانا یا نیمه رسانا برای کاربردهای الکترونیک چاپی » تا تاریخ ۷ مرداد ماه سال جاری تمدید گردید. از این رو پژوهشگران، فناوران و شرکت‏های دانش‏بنیان علاقمند به شرکت در این چالش نوآوری تا این تاریخ فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی چالش فرم پیش‌نویس طرح را دریافت و نسبت به ثبت طرح پیشنهادی خود اقدام نمایند.

چالش‌ نوآوری فوق که از هفتم خرداد ماه فرآیند ثبت‏نام مرحله اول آن‌ آغاز شده‌است، طی دو مرحله برگزار خواهد شد. کلیه علاقمندان می‌توانند به طور رایگان در این چالش شرکت نموده و از تسهیلات تا سقف ۱۰۰  میلیون ریال، شامل کمک‌هزینه نقدی و اعتبار استفاده از خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی فناوری نانو برای ساخت نمونه آزمایشگاهی به صورت گام به گام با پیشبرد طرح خود طی مرحله دوم چالش بهره‌مند گردند. همچنین با توجه به برگزاری چالش در دو بخش جوهرهای رسانا و جوهرهای نیمه رسانا، در پایان مرحله دوم به برنده نهایی در هریک از این دو بخش مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی اعطا خواهد شد.

علاوه بر آن برندگان نهایی چالش با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو فرصت همکاری مشترک با شرکت رویال توسعه پایدار و نیز امکان دریافت تسهیلات تجاری سازی تا سقف ۱۵۰۰ میلیون ریال از مرکز توسعه الکترونیک چاپی را خواهند داشت. همچنین نفرات دوم تا چهارم چالش نیز در هریک از بخش های جوهر رسانا و نیمه رسانا امکان دریافت تسهیلات تجاری سازی تا سقف ۱ میلیارد ریال به ازای تعریف ماموریت های صنعتی از طرف مرکز توسعه الکترونیک چاپی را خواهند داشت.

علاقه­مندان می­توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات چالش (نحوه ثبت نام، شرایط ارسال طرح، جوایز و غیره) به پایگاه اینترنتی چالش مراجعه نمایند.

filereader.php?p1=main_c81e728d9d4c2f636